Wybór i nabycie systemu elektronowy obieg dokumentów  to tylko pierwszy krok na drodze budowy elektronowego obiegu dokumentów w organizacji. Nim system zapracuje i realnie zacznie przynosić efekt, powinien odbyć się proces wdrażania.
 
Dość często tylko użycie systemu elektronowego obiegu dokumentów bez przemiany procesów biznesowych nie pozwala osiągnąć pożądanych wyników. Dla otrzymania istotnego efektu należy przeprowadzić serie przygotowań. Częścią globalnego wprowadzenia jest konsulting biznesowy,  do tego wchodzi badanie i analizę, opracowanie modelu "jak jest", optymalizacją i opracowanie modelu "jak będzie", opracowanie projektowych decyzji, propozycji po użyciu technicznych i organizacyjnych innowacji biorąc pod uwagę przedmiotowy obwód i właściwości biznesu konkretnego Zleceniodawcy.
 
Konsulting biznesowy pozwala dosięgnąć efektu od wprowadzenia wyższego poziomu kosztem koordynacji celi i zadań projektu ze strategicznymi celami, zadaniami biznesu zleceniodawcy i ich wskaźnikami, a nie tylko wychodząc z konieczności otrzymać lokalne poprawy i wygody dla użytkowników. Doradztwo przeprowadza się nie osobno, a uzupełnia proces wprowadzenia informacyjnego systemu. Projektowe decyzje przymocowują się technicznie w systemie i organizacyjnie w opracowanych reglamentach,  mają  sprawdzenie w praktyce, stają się integralną częścią potocznej działalności przedsiębiorstw. 
 
Na podstawie bogatego doświadczenia kompanii po wprowadzeniu systemów elektronowego obiegu dokumentów  opracowana i stale rozwija się własna technologia wprowadzenia, która składa się z:
 
 • biblioteki typowych projektowych decyzji;
 • modelowania procesów biznesowych z użyciem współczesnej 
 • notacji BPMN;
 • wyraźnej organizacji kierowania projektem odpowiednio do statutu projektu;
 • przeprowadzenia nauczania użytkowników po gotowych kursach z późniejszą certyfikacją fachowców;
 • obliczenia efektywności po wynikach wprowadzenia;
 • drugich opcji.
 
Technologia przewiduje kilka wariantów organizacji wprowadzenia od samodzielnej pracy zleceniodawcą na podstawie metodycznych rekomendacji do wprowadzenia "pod klucz" fachowcami naszej kompanii. Dzięki tej technologii wprowadzenia proces przejścia organizacji na elektronowy  obieg dokumentów staje się lżejszym i konsekwentnym.
 
W rezultacie  zleceniodawca otrzymuje pełnowartościowy wprowadzony system elektronowego obiegu dokumentów, kiedy:
 • praca z dokumentami i ich uzgodnienie wewnątrz organizacji prowadzi się tylko elektronicznie z zastosowaniem e-podpisu;
 • wyższe kierownictwo pracuje z dokumentami z systemu;
 • kontrola dyscypliny wykonawczej spełnia się na podstawie danych systemu;
 • w systemie pracują wszystkie strukturowe oddziały, w tym zwykłe pracowniki;
 • stworzono jedyny skarbiec elektronowych dokumentów i korporacyjnych wiedz, z którym pracują wszyscy współpracownicy odpowiednio do swoich uprawnień.
 
Taki system pozwoli otrzymać efekt od wprowadzenia. 
 

Prezentację

Zamów bezpłatna prezentację i poznaj

Zamów
 • ABBOTT

  Abbott - międzynarodowa kompania, działalność której jests kierowana na poprawę życiu ludzi kosztem opracowania produkcji i technologii w zakresie lecznictwa.  Szeroka gama zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki, urządzenia medycznego, dziecięcego i leczniczego żywienia, a również przyznanych na rynku leków pozwala Abbott służyć ludziom w ponad 150 krajach. W Abbott zatrudniono około 69.000 osób po całym świecie.

 • TEVA

  Firma "Teva Ukraina" jest częścią Teva Corporation, wiodącego międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i oryginalnych  i substancji farmaceutycznych.

 • EFES

  Efes Ukraina - jednym z liderów ukraińskiego rynku piwa, jest własnością Efes Breweries International i częścią międzynarodowej grupy Efes.

  Efes Ukraina produkuje i importuje na Ukrainę popularne lokalne i międzynarodowe marki piwa: Miller Genuine Draft, REDD'S, «Stary Melnik z beczki», «Żygulowskie rozlivnoe», «Złota Beczka», Velkopopovický Kozel Svetly, Amsterdam Nawigator, Amsterdam Mariner, « Kruzka Swiezego», «Biały Niedźwiedź», «Sarmat», «Żyguli».

 • Ukrlandfarming

  Grupa Ukrlandfarming jest największym na Ukrainie pionowo zintegrowanym agrarnym holdingiem, największym w kraju i ósmym w świecie bankiem urodzajnej czarnoziemowej ziemi placem 653 tys. hektarów.

 • Wszyscy klienci

Aktualności

"Lan Service" będzie wprowadzał platformę Docsvision w Ukrainie 26-11-14 - Kompania "Docsvision" - projektant systemu kierowania dokumentami... More detail
Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» 14-11-14 - «LAN SERVICE» znajdzie «słabe miejsca» zleceniodawcy i zrobi... More detail
CCN LANS 5 Lat CCN LANS 5 Lat 07-04-14 - Centrum LANS w Kijowie (Kompania "Lan Service") już raz 5... More detail
"Lan Service" zaczyna wspierać system budżetowania i zarządzania finansami PRESTIMA w Ukrainie 28-12-12 - Kompania "Lan Service" - certyfikowany partner "Directum" w Ukrainie,... More detail