Outstaffing to wyprowadzenie personelu za etat. Ta usługa świetnie podejdzie dla tych kompanii, które z różnych przyczyn nie mogą wprowadzić współpracownika do swojego etatu. Do liczby tych przyczyn można odnieść obciążenie czy nieobecność kadrowej służby i wynajem personelu na jakiś czas. Poza tym to unikalna możliwość zachować za sobą status małego przedsiębiorstwa albo ż skoncentrować się na głównych procesach przedsiębiorstwa. We wszystkich tych wypadkach będzie o wiele rozsądnie i racjonalnie przekazać personel do etatu kompanii outstaffingu.

 

Kompania "Centrum Kompetencji ECM Sp. z.o.o." proponuje outstaffing personelu w zakresie wprowadzenia ЕСМ systemów. Współpraca z naszą kompanią rozpoczyna się z podpisania umowy outstaffingu, według którego bierzemy na siebie załatwienie personelu, prowadzenie kadrowej podatkowej dokumentacji, rozliczenie i wypłacanie pensji.
 
Outstaffing (ang. out - "poza" ang. staff - "etat") - to sposób kierowania personelem, co przypuszcza nadanie usług w formie nadania do rozporządzenia klienta określonej ilości pracowników, niewstępujące z nim w jakiekolwiek prawne stosunki (cywilnoprawne, pracujące) bezpośrednio, ale okazuje się, w imieniu niektórych usług wykonawczych (pracy) w lokalizacji klienta.
 

Przewagi usługi outstaffing

 • Obniżenie kosztów na utrzymywanie pomocniczych służb na przedsiębiorstwie.
 • Przejrzystość przy spełnieniu wszystkich procesów biznesowych.
 • Otrzymanie dodatkowych konkurencyjnych przewag.
 • Zwiększenie efektywności wydajności pracy.
 • Otrzymanie fachowców, które podwyższają jakość wykonania pracy w kompanii.
 • Obniżenie podatkowych wypłat.

 

Rosnąca popularność outstaffing spowodowana kilkoma zaletami, które zapewniają nowoczesny styl prowadzenia biznesu.

 

Prezentację

Zamów bezpłatna prezentację i poznaj

Zamów
 • ABBOTT

  Abbott - międzynarodowa kompania, działalność której jests kierowana na poprawę życiu ludzi kosztem opracowania produkcji i technologii w zakresie lecznictwa.  Szeroka gama zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki, urządzenia medycznego, dziecięcego i leczniczego żywienia, a również przyznanych na rynku leków pozwala Abbott służyć ludziom w ponad 150 krajach. W Abbott zatrudniono około 69.000 osób po całym świecie.

 • TEVA

  Firma "Teva Ukraina" jest częścią Teva Corporation, wiodącego międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i oryginalnych  i substancji farmaceutycznych.

 • EFES

  Efes Ukraina - jednym z liderów ukraińskiego rynku piwa, jest własnością Efes Breweries International i częścią międzynarodowej grupy Efes.

  Efes Ukraina produkuje i importuje na Ukrainę popularne lokalne i międzynarodowe marki piwa: Miller Genuine Draft, REDD'S, «Stary Melnik z beczki», «Żygulowskie rozlivnoe», «Złota Beczka», Velkopopovický Kozel Svetly, Amsterdam Nawigator, Amsterdam Mariner, « Kruzka Swiezego», «Biały Niedźwiedź», «Sarmat», «Żyguli».

 • Ukrlandfarming

  Grupa Ukrlandfarming jest największym na Ukrainie pionowo zintegrowanym agrarnym holdingiem, największym w kraju i ósmym w świecie bankiem urodzajnej czarnoziemowej ziemi placem 653 tys. hektarów.

 • Wszyscy klienci

Aktualności

"Lan Service" będzie wprowadzał platformę Docsvision w Ukrainie 26-11-14 - Kompania "Docsvision" - projektant systemu kierowania dokumentami... More detail
Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» 14-11-14 - «LAN SERVICE» znajdzie «słabe miejsca» zleceniodawcy i zrobi... More detail
CCN LANS 5 Lat CCN LANS 5 Lat 07-04-14 - Centrum LANS w Kijowie (Kompania "Lan Service") już raz 5... More detail
"Lan Service" zaczyna wspierać system budżetowania i zarządzania finansami PRESTIMA w Ukrainie 28-12-12 - Kompania "Lan Service" - certyfikowany partner "Directum" w Ukrainie,... More detail