Kompania "Centrum Kompetencji ECM Sp. z.o.o." nadaje usługi z Outsourcingu  wysoko wykwalifikowanych programistów, analityków, projektowych managerów, fachowców-konsultantów na osnowie wymóg zleceniodawcy i charakteru wykonywanych prac.
Na dziś usługi serwisowe, towarzyszenia, wsparcia i rozwoju ECM systemów stają się coraz więcej zażądanymi. Jednak takie usługi mogą wymagać znacznych ludzkich, czasowych i finansowych zasobów.
 
Żeby skrócić koszty i zaoszczędzić czas na poszukiwanie odpowiednich fachowców, docelowo skorzystać się usługą Outsourcingu  specjalistów z ЕСМ. 
 
Outsourcing (od ang. outsourcing — użycie zewnętrznego źródła/zasobu) - przekazanie organizacją, na osnowie umowy, pewnych procesów biznesowych czy produkcyjnych funkcji na obsługę drugiej kompanii, co specjalizuje się w odpowiednim zakresie.
 

Konsument usługi Outsourcing

 • Kompaniom, którym jest potrzebne stałe techniczne wsparcie i/albo rozwój którejś z oferowanych przez nas ЕСМ systemów, dopracowywanie, aktualizacja, obsługa, wsparcie użytkowników, a także wykonywanie innych prac i usług.
 • Kompaniom, które potrzebują pomocy w realizacji projektów. Nasi fachowcy mogą brać udział w tymczasowych projektach kompanii-klienta. Taka usługa może podejść kompaniom, którym brakuje programistów, konsultantów po ЕСМ systemom dla projektu lub w etacie nie ma odpowiedniego pracownika.
 

Przewagi Outsourcingu fachowców

 
Kwalifikacja
Wysoki poziom kwalifikacji współpracowników, które nadają się zleceniodawcy w ramach tej usługi.
 
Odpowiedzialność
Przekazanie odpowiedzialności i ryzyka za wykonanie pracy. Przy nadaniu usług outsourcing kompania-wykonawca ma pewne prawne zobowiązania, ukazane w umowie na nadanie usług. W umowie wyraźnie są zameldowane parametry i normy obsługi — ustalenie takich zasad w odniesieniu do swoich pracowników jest bardzo skomplikowane.
 
Koszt&Jakość
Zawsze można znaleźć wymaganą liczbę pracowników potrzebnej kwalifikacji dla rozwiązania wszystkich Waszych zadań, związanych z przedłożonymi ЕСМ systemami. Komanda co specjalizuje się na Outsourcingu
ЕСМ, zawsze ma więcej wiedz i praktycznego doświadczenia, czym każdy indywidualny współpracownik, to znaczy i efektywność pracy przy Outsourcingu będzie znacznie wyższa.
 
Gwarancje
Nasza kompania nadaje opisane w umowie usługi z Outsourcingu, nawet jeśli współpracownik — wykonawca nie potrafi wyjść na pracę, przy tym kompania dobierze odpowiednią zamianę na pewien czas nieobecności współpracownika.

 

Mamy odpowiedzialne podejście do informacyjnego bezpieczeństwa klienta, toż podpisanie umowy o poufności jest integralną częścią każdej współpracy.

 

Koszt usługi rozlicza się indywidualnie dla każdego klienta, wychodząc z ilości współpracowników, co nadaje się, objętości zadań, kompetencji współpracowników, indywidualnych wymogów zleceniodawcy, wybranego formatu współpracy.

 

Prezentację

Zamów bezpłatna prezentację i poznaj

Zamów
 • ABBOTT

  Abbott - międzynarodowa kompania, działalność której jests kierowana na poprawę życiu ludzi kosztem opracowania produkcji i technologii w zakresie lecznictwa.  Szeroka gama zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki, urządzenia medycznego, dziecięcego i leczniczego żywienia, a również przyznanych na rynku leków pozwala Abbott służyć ludziom w ponad 150 krajach. W Abbott zatrudniono około 69.000 osób po całym świecie.

 • TEVA

  Firma "Teva Ukraina" jest częścią Teva Corporation, wiodącego międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i oryginalnych  i substancji farmaceutycznych.

 • EFES

  Efes Ukraina - jednym z liderów ukraińskiego rynku piwa, jest własnością Efes Breweries International i częścią międzynarodowej grupy Efes.

  Efes Ukraina produkuje i importuje na Ukrainę popularne lokalne i międzynarodowe marki piwa: Miller Genuine Draft, REDD'S, «Stary Melnik z beczki», «Żygulowskie rozlivnoe», «Złota Beczka», Velkopopovický Kozel Svetly, Amsterdam Nawigator, Amsterdam Mariner, « Kruzka Swiezego», «Biały Niedźwiedź», «Sarmat», «Żyguli».

 • Ukrlandfarming

  Grupa Ukrlandfarming jest największym na Ukrainie pionowo zintegrowanym agrarnym holdingiem, największym w kraju i ósmym w świecie bankiem urodzajnej czarnoziemowej ziemi placem 653 tys. hektarów.

 • Wszyscy klienci

Aktualności

"Lan Service" będzie wprowadzał platformę Docsvision w Ukrainie 26-11-14 - Kompania "Docsvision" - projektant systemu kierowania dokumentami... More detail
Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» 14-11-14 - «LAN SERVICE» znajdzie «słabe miejsca» zleceniodawcy i zrobi... More detail
CCN LANS 5 Lat CCN LANS 5 Lat 07-04-14 - Centrum LANS w Kijowie (Kompania "Lan Service") już raz 5... More detail
"Lan Service" zaczyna wspierać system budżetowania i zarządzania finansami PRESTIMA w Ukrainie 28-12-12 - Kompania "Lan Service" - certyfikowany partner "Directum" w Ukrainie,... More detail