Oferty i praktyka setek projektów ECM leżą w osnowie obmyślonych technologii wprowadzenia i nadania kompleksu usług. Konsulting biznesowy jest gwarancją tego, że ECM system staje się narzędziem podwyższenia efektywności biznesu.

Wiele przedsiębiorstw pracując i rozwijając się na współczesnym rynku, zastanawiają się nad optymalizacją swojej działalności i zwracają się do usług firm doradczych. W większości wypadków maksymalny efekt od przeprowadzenia administracyjnego doradztwa może być dosięgnięty przez wprowadzenie doradczych decyzji jednocześnie z informacyjnym systemem. Wiele współczesnych metodyk kierowania prosto nie mogą istnieć bez automatyzacji. Poza tym, jeśli efekt od optymalizacji procesów biznesowych będzie współdziałać z efektem od automatyzacji, to oni wzmocnią sie nawzajem.

Opracowane regulaminy wzmacniają ECM-system i stają się integralną częścią potocznej działalności Waszej kompanii.

W ten sposób dokona się konkretne wyniki w zakresie praktyk biznesowych. Doradztwo jest integralną częścią kompleksowej pracy po wprowadzeniu biznes-decyzji czy systemu na ogół. W rezultacie pracy analityków i fachowców jak z boku Waszej kompanii, tak i ze strony ECM pojawia się realnie czynny system, zintegrowany do IT-infrastruktury kompanii, jest wykorzystywany współpracownikami, a więc, podwyższający efektywność biznesu.

Efekt

Efekt od wprowadzenia ЕСМ trudno przecenić, ale jego można wymierzyć dla tego, żeby wyznaczyć punkty orientacyjne późniejszego rozwoju kompanii w zakresie ECM.

Prezentację

Zamów bezpłatna prezentację i poznaj

Zamów
 • ABBOTT

  Abbott - międzynarodowa kompania, działalność której jests kierowana na poprawę życiu ludzi kosztem opracowania produkcji i technologii w zakresie lecznictwa.  Szeroka gama zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki, urządzenia medycznego, dziecięcego i leczniczego żywienia, a również przyznanych na rynku leków pozwala Abbott służyć ludziom w ponad 150 krajach. W Abbott zatrudniono około 69.000 osób po całym świecie.

 • TEVA

  Firma "Teva Ukraina" jest częścią Teva Corporation, wiodącego międzynarodowego koncernu farmaceutycznego, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i oryginalnych  i substancji farmaceutycznych.

 • EFES

  Efes Ukraina - jednym z liderów ukraińskiego rynku piwa, jest własnością Efes Breweries International i częścią międzynarodowej grupy Efes.

  Efes Ukraina produkuje i importuje na Ukrainę popularne lokalne i międzynarodowe marki piwa: Miller Genuine Draft, REDD'S, «Stary Melnik z beczki», «Żygulowskie rozlivnoe», «Złota Beczka», Velkopopovický Kozel Svetly, Amsterdam Nawigator, Amsterdam Mariner, « Kruzka Swiezego», «Biały Niedźwiedź», «Sarmat», «Żyguli».

 • Ukrlandfarming

  Grupa Ukrlandfarming jest największym na Ukrainie pionowo zintegrowanym agrarnym holdingiem, największym w kraju i ósmym w świecie bankiem urodzajnej czarnoziemowej ziemi placem 653 tys. hektarów.

 • Wszyscy klienci

Aktualności

"Lan Service" będzie wprowadzał platformę Docsvision w Ukrainie 26-11-14 - Kompania "Docsvision" - projektant systemu kierowania dokumentami... More detail
Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» Firma «LAN SERVICE» wygrała tender na optymizacje procesów biznesowych grupy firm «Nowe produkty» 14-11-14 - «LAN SERVICE» znajdzie «słabe miejsca» zleceniodawcy i zrobi... More detail
CCN LANS 5 Lat CCN LANS 5 Lat 07-04-14 - Centrum LANS w Kijowie (Kompania "Lan Service") już raz 5... More detail
"Lan Service" zaczyna wspierać system budżetowania i zarządzania finansami PRESTIMA w Ukrainie 28-12-12 - Kompania "Lan Service" - certyfikowany partner "Directum" w Ukrainie,... More detail