Konsulting biznesowy

Oferty i praktyka setek projektów ECM leżą w osnowie obmyślonych technologii wprowadzenia i nadania kompleksu usług. Konsulting biznesowy jest gwarancją tego, że ECM system staje się narzędziem podwyższenia efektywności biznesu.

Zobacz więcej
 

Wdrożenie

Wybór i nabycie systemu elektronowy obieg dokumentów to tylko pierwszy krok na drodze budowy elektronowego obiegu dokumentów w organizacji. Nim system zapracuje i realnie zacznie przynosić efekt, powinien odbyć się proces wdrażania.

Zobacz więcej
 

Edukacja

Jakościowe nauczanie współpracowników – jest koniecznym warunkiem dla udanego wprowadzenia i późniejszego rozwoju dowolnego informacyjnego systemu. Właśnie dlatego nami przeprowadzają się autorskie kursy nauczania po następnych ЕСМ systemach...

Zobacz więcej
 

Wsparcie serwisowe

Jakość usług wsparcia — to gwarancją stabilnego funkcjonowania i udanego rozwoju informacyjnego systemu. Właśnie fachowe wsparcie zabezpiecza obniżenie ryzyka Klientów, oszczędność czasu i pieniędzy. Kompania "Centrum Kompetencji ECM Sp. z.o.o." okazuje szczególną uwagę technicznemu wsparciu swoich zleceniodawców.

Zobacz więcej
 

Audyt system

Dla wsparcia dowolnej ЕСМ systemu w zdolnym do pracy stanie i dla podwyższenia efektywności pracy należy regularnie przeprowadzać diagnostykę ogólnego stanu systemu.

Zobacz więcej
 

Portalowe decyzje

Portal — to informacyjny system, co pozwala zabezpieczyć współpracownikom, partnerom i klientom kompanii spersonifikowany i uniwersalny dostęp do potrzebnych informacyjnych zasobów kompanii.

Zobacz więcej
 

Outsourcing

Kompania "Centrum Kompetencji ECM Sp. z.o.o." nadaje usługi z Outsourcingu wysoko wykwalifikowanych programistów, analityków, projektowych managerów, fachowców-konsultantów na osnowie wymóg zleceniodawcy i charakteru wykonywanych prac.

Zobacz więcej
 

Outstaffing

Outstaffing to wyprowadzenie personelu za etat. Ta usługa świetnie podejdzie dla tych kompanii, które z różnych przyczyn nie mogą wprowadzić współpracownika do swojego etatu.

Zobacz więcej