Abbott - międzynarodowa firma, która ma na celu poprawę jakości życia ludzi poprzez rozwój produktów i technologii w opiece zdrowotnej.

ABBOTT

Czytaj więcej...

METINVEST holding - międzynarodowa zintegrowana pionowo gorniczo-stalova grupa kompanii kontrolowanych przez każdego ogniwa w łańcuchu produkcji, od wydobycia rudy żelaza i węgla do produkcji wyrobów stalowych półfabrykatów i wyrobów gotowych.

Metinvest holding

Czytaj więcej...

Efes Ukraina - jednym z liderów ukraińskiego rynku piwa, jest własnością Efes Breweries International i częścią międzynarodowej grupy Efes.

Efes Ukraina

Czytaj więcej...

Optima Farm - wiodący dystrybutor leków na Ukrainie. Firma już więcej 10 lat pracuje na ukraińskim rynku leków i jest największym dostawcą materiałów medycznych.

Optima Farm

Czytaj więcej...

Firma "Agrosfera" zapewnia rolnikom Ukrainy nowoczesne high-tech zasoby obrony rolniczych kultur, nasion i mikronawozami.

Firma "Agrosfera"

Czytaj więcej...

Grupa firm «Nowe produkty» - jest liderem rynku niskoalkoholowych i energetycznych napojów. Zrobiwszy stawkę na nowatorstwo, wysokotechnologicznosc i jakość w mianach produkcji, kompania pewnie zdobywa przewodzące pozycje.

Grupa firm «Nowe produkty»

Czytaj więcej...

ProCredit Bank jest jednym z grupy podobnych banków, z powodzeniem działającej na trzech kontynentach. Akcjonariuszami banku są finansowe organizacje i kompanie.

ProCredit Bank

Czytaj więcej...

Awdijiwka Koks (AKHZ) Jest jednym z największych w Europie (w tym Rosji) i największym ukraińskim producentem produktów dla koksu metalurgicznego.

AKHZ (Awdijiwka Koks)

Czytaj więcej...

"TNK-BP Holding" - zintegrowany pionowo Rosyjski koncern naftowy. Pod względem produkcji ropy zajmuje trzecie miejsce w Rosji i chodzi do dziesiątki największych prywatnych naftowych kompanii świata.

TNK-BP Holding

Czytaj więcej...

TASKOMBANK – jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, zapewnia pełen zakres usług finansowych dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

TASKOMBANK

Czytaj więcej...

"Argo - Trade Network" - jest największym w Ukrainie importerem odzieży, obuwia i akcesoriów związanych z producentami, którzy sprzedają je za pośrednictwem własnej sieci sklepów.

Argo - Trade Network

Czytaj więcej...

Państwowa Podatkowa Służba Mołdowy (GP «FISCSERVINFORM») jest częścią Państwowej Służby Podatkowej, specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych technologii informatycznych dla administracji i przetwarzania danych podatkowych,

Państwowa Podatkowa Służba Mołdowy (GP «FISCSERVINFORM»)

Czytaj więcej...

AGROTEK LLC – jest oficjalnym dystrybutorem wiodącego światowego producenta sprzętu rolniczego firmy JOHN DEERE na Ukrainie.

AGROTEK LLC

Czytaj więcej...

Grupa firm "Novard" (do maja 2011 - GF "Econika") – jest największym rosyjskim strategicznie dywersyfikującym holdingiem, który pomyślnie pracuje na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 20 lat.

Econika corporation

Czytaj więcej...

"Zaporozhkoks" ma pełny cykl technologiczny przetwarzania produktów koksochemicznych. I jest największym eksporterem koksu na Ukrainie.

PJSC "Zaporozhkoks"

Czytaj więcej...

Innovation Technology jest oficjalnym przedstawicielem na terytorium Ukrainy niemieckiej firmy Buehler GmbH światowego lidera w produkcji

Innovation Technology

Czytaj więcej...

Charkowski zakład budowy maszyn "Światło górnika" jest jedną z najstarszych firm inżynieryjnych, specjalizujących się w produkcji skrobaków przodkowych przenośników,

Charkowski zakład budowy maszyn "Światło górnika"

Czytaj więcej...

SEVERODONETSKY ORGHIM. Firma zajmuje główną pozycję na rynku usług inżynierskich, a także specjalistycznych usług w zakresie inżynierii i wsparcia technicznego,

SEVERODONETSKY ORGHIM

Czytaj więcej...