Informacja o firmie «LAN SERVICE»

Ukraińska firma «LAN SERVICE» była stworzona v 2008 roku. «LAN SERVICE» specjalizuje się na nadaniu organizacyjnego, procesowego, projektowego doradztwa. Optymizuje biznes Klientów przez przeprowadzenie biznes-analizy i wprowadzenia systemów klasy ЕСМ na terytorium Ukrainy, Gruzji, Rosji i Mołdowy.

Bierze udział w rozwoju biznesu Klientów: opracowanie korporacyjnych portali, biznes-decyzji w obwodzie budżetowania i kierowania finansami, usługi Outstaffing wysoko wykwalifikowanych fachowców i tak dalej. Nadaje Service całodobowej służby wsparcia. Podwyższa kompetencje fachowców Klientów w Centrum Certyfikowanego nauczania LANS.

Firma jest oficjalnym partnerem systemu: DIRECTUM, DocsVision, Tezis, PRESTIMA, SynerDocs, Microsoft, ABBYY i innych.
Firmą było zrealizowano więcej 100 projektów w 30 różnych kompaniach Ukrainy
,Rosji, Republice Mołdowa. Jakość usług i systemów «LAN SERVICE» już oceniły: BankNarodowy Ukrainy, przedsiębiorstwa grupy "METINVEST", grupa kompanii "Ukrlendfarming",międzynarodowa farmaceutyczna korporacja ТЕVА, międzynarodowa farmaceutyczna korporacja АВВОТТpaństwowa Podatkowa administracja republiki Mołdowa, grupa kompanii "NOVARD" i wiele drugich.

Kompania «LAN SERVICE» ma własne autorskie opracowania: "DOCS.UA – elektroniczny system zarządzania dokumentami w skali krajowej, systemu SendMail i SеndMaster, liczne WEB – serwisy integracji do ERP, СRM, systemom bezpieczeństwa korporacyjnej klasy.

 

Kontakty


Za dokładniejszą informacją zwracajcie się do PR-dyrektora kompanii «LAN SERVICE» Natalii Tolub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo tel. +380679071045.
Strona internetowa: www.lanservice.com.ua